עיצוב דירות מתוך השראה

עיצוב דירות הוא גם ולעתים בעיקר שאלה של טעם, לכן ייתכנו אין ספור רעיונות ופתרונות.
תכנון ייחודי לציפיות ולצרכים הוא ביטוי ותוצאה של ידע, מקצועיות, יצירתיות, דמיון והשראה של בעל מקצוע אומן ומיומן, היוצק את הטעם וההעדפה של הלקוח אל החומרים, הטקסטורות, החללים, הדגמים, הצורות והצבעים של מכלול הפריטים.

כמי שלא רק מאמינה ודוגלת בחשיבותו של קשר אישי חם והדוק עם כל לקוח, אלא מיישמת אותו הלכה למעשה, אני נפגשת עם לקוחותיי, לומדת מהם על אודותיהם, צרכיהם, אורח חייהם, דרישותיהם, ציפיותיהם
(תיאום ציפיות לצורך עיצוב דירה הוא תנאי הכרחי לעבודתי ומהווה שלב חשוב ומובנה בה).

עיצוב הדירה כתהליך של דו שיח

עיצוב הדירה הוא, בעיקרו ובמהותו, תהליך של דיאלוג. הוא דו שיח מתמשך בין המעצבת ובין הלקוחות. התהליך מסודר, שקוף ומשתף.
תפקידה של המעצבת הוא להאיר את עיני הדיירים וליידע אותם על מאפיינים של חומרים שונים וההבדלים ביניהם, מידת התאמתם לייעודם (אבני ריצוף, אריחי חיפוי ועוד).
ולאפשר להם בחירה הגיונית ומושכלת (לדוגמה: ריהוט מחומר עמיד ללחות ולרטיבות בחדר האמבטיה) על פי טעמם האישי.

רבים המקרים בהם עיצוב דירות מתבצע בדירות קיימות, בעלות אופי והיסטוריה מורכבת. התכנון והעיצוב מחדש כרוכים בשינוי אופי עיצוב הדירה, שינוי מאפיינים ואף שינוי ייעוד.
האמור בא לידי ביטוי בשבירת קירות קיימים, שינוי והגדלת חללים, הנמכת תקרה, שינוי ועיצוב תאורה, הוספת אלמנטים דקורטיביים שונים, כמו גם הפיכת הדירה לבית חכם.

עיצוב הדירות מחייב היענות מרבית ומיטבית לדרישות הלקוח.
אני רואה את תפקידי כיועצת, כמלווה, כתומכת, המסייעת ומקלה על הלקוחות לגבש, באמצעותי ובהנחייתי, בעצותיי ובטיפים שאני מעניקה, תכנית עיצוב שתהלום את טעמם ותאפשר להם להפוך את ביתם לאזור נוחות לכל דייריו.

עיצוב דירות חשיבותם של הפרטים הקטנים

עבור הלקוח, גם פרט קטן הוא פרט גדול, חשוב ומשמעותי, לכן כאשר אני מעצבת דירות אני מייחדת זמן לתכנון כל פרט ומייחסת חשיבות עליונה גם לפריטים הנמצאים במקומות הנתפסים כמשניים, פחות נראים ופחות חשובים. גם עיצוב הדירה בדירות קטנות מחייב לשמור על תכנון מושכל, על חלוקה נכונה ונבונה של החללים השונים, על זרימת אוויר ואור אל הבית וממנו, כדי להפוך את הבית המשפחתי והאינטימי שלכם למקדש הפרטיות, הנוחות והרווחה שלכם.

אשמח להעמיד לרשותכם ולשירותכם את כל משאבי הידע, הניסיון והאהבה שלי לנושא עיצוב דירות בכלל ולאנשים שעיצוב חשוב, להם ומשמעותי עבורם בפרט.
אתם יכולים להמשיך להתרשם ממידע נוסף בקישורים הבאים:

עיצוב בתים פרטיים , עיצוב חנויות , עיצוב משרדים ומרכז כנסים