עיצוב בתים פרטיים בהתאם לצרכים

עיצוב בתים פרטיים והתכנון שלהם נגזרים מאופי דייריו, צורכיהם, ציפיותיהם ותרבותם.
תכנון ועיצוב בית פרטי ייקח בחשבון, בין היתר, גם צרכים משתנים לאורך שנים, בבחינת צופה פני עתיד, תוך שילוב רצונות, טעמים, העדפות וציפיות.
בית פרטי מהווה יצירה מורכבת מאוד הכוללת מספר מעגלים: המעגל החיצוני, 'המעגל המזמין', המעגל הפנימי הראשוני, 'המעגל המקבל' והמעגל הפנימי, 'המעגל הפרטי'.

המעגל המזמין – הסביבה החיצונית המהווה מעין כרטיס ביקור ראשוני לבית.
סביבה האמורה לשדר לבאיה על אופי דיירי הבית מחד, ומאידך לאפשר לדיירי הבית אזור פתוח, נעים, פרטי המשתלב עם אופי הבית כולו.
מעגל זה כולל מרכיבים שונים, בהם: הגינה, דרכי הגישה, תאורה חיצונית, צבע חיצוני ועוד.
המעגל המקבל – האזור המקביל פניי הבאים, אזור חם ולבבי, המשדר לבאים בשעריו על אופי בעליו, העדפותיהם, תרבותם וצרכיהם השוטפים.
אזור זה בנוי מחללים שונים בעלי אופי שונה ( חדר אורחים, מטבח, פינת אוכל, שירותי אורחים ועוד).
המעגל הפרטי – אזור חדרי השינה, פינת המשפחה, מקלחות ועוד. אזור הנוחות הפרטי, הסולידי, החם והמגן על פרטיותם ואפיים הייחודי של תושבי הבית.

הבית הפרטי בנוי מחללים שונים במרחבים שונים.
התכנון ייקח בשיקוליו את ייעוד החללים, תוך מתן דגש לסינרגיה בין הייעוד של החלל לחומרים המרכיבים ומשמשים ייעוד זה.
השילוב הנכון בין החומרים המרכיבים, מטרתם והמענה לצורך, יאפשר לתושבי הבית את תחושת הבית הייחודית להם.

תכנון ועיצוב בתים – ייחודם של בתים פרטיים

השוני והטיפוסים המגוונים של הבתים הפרטיים, כמו גם השוני בין החללים בתוך הבית פנימה, נובע מההתאמה המקצועית של הבית בכללותו, וחלליו באופן פרטני, לאופי הדיירים, רצונותיהם, צרכיהם וציפיותיהם.
המשוואה הכוללת תכנון מטבח, תקרות, הנמכת תקרה, תכנון חשמל ותקשורת, עיצוב תאורה ותכנונה, עיצוב מיזוג ותכנונו, עבודות גבס, צבעים, ריצוף, ריהוט, נגרות, טקסטיל וכו', מאפשרת את יצירת הייחודיות הנדרשת ומצופה.

ורד לוינשטיין עיצוב ואדריכלות פנים, היא מעצבת פנים אשר תסייע לכם לתכנן,  לעצב והגשים את בית החלומות שלכם.
יש הרבה בתים פרטיים. הבית החדש שלם יהיה אחד מהם, אבל אחד יחיד ומיוחד, בית שאין עוד כמוהו לאנשים שמן הסתם אין עוד כמוהם. כמוכם.